Nagy Oszkar (1883 - 1965)
Cesta vesnicí, signováno vpravo dole Nagy Oszkar, olej/plátno fixované na překližce, 52 x 62 cm, lehce poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Nagy Oszkar (1883 - 1965)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |